Menu Zavřeno

Benefity

Kdo by je neměl rád?

 I my na naše zaměstnance myslíme a kromě atraktivních pracovních pozic máme pro ně připraveny zaměstnanecké benefity, zaměřené jak na volnočasové aktivity, tak i vyvážený osobní a pracovní život. Mrkněte sami, určitě je z čeho vybírat.

Flexibilní začátek a konec pracovní doby

Potřebuješ někdy skončit dříve? Třeba si něco zařídit, vyzvednout poštu, jít na třídní schůzky nebo na rande? Klidně můžeš odejít dřív – jen si musíš pohlídat, že Ti to na konci měsíce všechno pěkně sedí. U nás se na nějakou tu minutu nehledí. Víme totiž, že lidem musíte dát důvěru, že svou práci odvedou kvalitně a včas.

Férová odměna za nadstandardní práci

Poznáme, kdo maká více než musí a taky ho za to parádně oceníme. Můžeš se třeba těšit na měsíční výkonností ohodnocení, podíl na zisku ze zrealizovaných zakázek, peněžitou odměnu za přesčas, příplatky nad zákonný rámec, letní i vánoční odměny, mimořádné bonusy k výročí firmy nebo ocenění zaměstnance roku. 

Vyvážený pracovní a osobní život, kolektivní myšlení

Rádi spolu pracujeme a rádi se spolu i bavíme. Najdete nás třeba na společných výletech na kole, na vodě, na majálese, na golfovém hřišti, na vánočním večírku, na plese, v teniskách na horách nebo v zimě na svahu. Všechna takhle parádní zábava jde na nás. Své zaměstnance také podporujeme při sportovních aktivitách.

Možnost kariérního růstu a vzdělávání

Věříme, že když člověka práce baví, jde to vidět a přirozeně stoupá vzhůru. Tu možnost Ti dáme. Kvalitní práci umíme adekvátně ocenit.

Vyber si školení, které potřebuješ nebo akci, která je pro Tvou práci důležitá a jeď se něco nového naučit. Přihláška je na nás, věříme, že nám to svými vědomostmi a aktivitou vrátíš.

Příspěvek na stravování a sportovní aktivity

Jsi zvyklý/á na meníčko za stravenky? Naši zaměstnanci dostávají Sodexo kartu. Po platbě Ti přijde e-mail, kolik Ti na kartě ještě zbývá. Kde všude s ní můžeš platit se dozvíš na netu. 

Anebo si chceš po práci radši jít zacvičit? Multi sport karta je Tvoje.

Dobrá káva a příjemné pracovní prostředí

Potřebuješ si orazit? Klidně si vypij kafe a prohoď pár slov se svými kolegy, nebo si dej oběd v  jedné z našich kuchyněk. Stále se snažíme vylepšovat naše pracoviště, aby bylo našim zaměstnancům příjemně a tím pádem se jim i dobře pracovalo. 

Třeba jedna z těchto židlí čeká na Tebe!