Menu Zavřeno

Vážení obchodní partneři,

všichni jsme se už mnohokrát přesvědčili, že tak jako ve sportu vyhrává ten nejrychlejší, tak v dnešním světě obchodu vyhrává ten, kdo je schopen nejrychleji dodat na trh nejkvalitnější produkt. Pokud chceme s moderními trendy současného světa udržet tempo, musíme se neustále zdokonalovat, být v předstihu, mít náskok před ostatními. Proto neustále podnikáme takové kroky a opatření, abychom si v každé situaci mohli říct – jsme vždy o krok napřed.

Naše společnost působí na trhu od roku 1991. Jsme ryze českou soukromou společností, která je tvořena čtyřmi nosnými pilíři, a to divizemi Automatizace, Vzduchotechnika, Stroje a Prodej. Zaměstnáváme více než 130 odborníků různých profesí, jejichž společným cílem je plnit různorodá přání našich zákazníků kvalitně, včas a efektivně. Za dobu své existence jsme prošli zásadními změnami a zrealizovali tisíce projektů, které jsou dokladem naší spolehlivosti a odbornosti. Osvojili jsme si mnoho různých technologií a vypracovali se tak do podoby firmy specializované na konkrétní odvětví. Tato specializace a intenzivní používání získaných znalostí a zkušeností nám otevřely dveře nejen na trhy evropské, ale i v Severní a Střední Americe, Africe i Asii. Abychom neustále naplňovali naše krédo – vždy o krok napřed – vytváříme standardizovaná řešení a postupy. Následně je pak aplikujeme jako základní kameny každého projektu. Díky našim zkušeným expertům a získanému know–how jsme schopni tyto základní prvky dále spojovat do složitých celků. Uvedená strategie nám umožňuje okamžitě uskutečnit téměř jakýkoliv projekt i bez podrobného zadání. Dokážeme spojit vývoj a realizaci takovým způsobem, že oba procesy mohou u kteréhokoliv projektu probíhat souběžně, čímž se podstatně zkracuje doba realizace zakázky. Takové řešení je rychlé a jednoduché, a tím pro zákazníka vždy cenově nejefektivnější.Váš úspěch na trhu je také naším úspěchem, proto Vám rádi nabízíme své služby. 

Vaši konkurenční výhodu se snažíme zvyšovat soustavnou inovací a uplatňováním nových trendů. Jsme připraveni plnit nejen nejnáročnější úkoly, které nám zadáte, ale také řešit problémy, ve kterých se ocitnete. Vždy děláme vše, co je v našich silách, a to tak, aby Vaše přání a představy byly okamžitě splněny – a rovněž Vy jste byli vždy o krok napřed před konkurencí.

Ing. Antonín Vybíral

Ředitel společnosti